HÖRMANN ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HÖRMANN ITALIA

Producent: Hörmann Italia

Firma Hörmann została założona w 1935 roku przez Augusta Hörmanna, aby oferować komponenty dla sektora budowlanego, którego stał się największym producentem w Europie. Ta rodzinna firma, dziś w trzecim i czwartym pokoleniu, uczyniła z innowacji gwarancję jakości i zrozumienia potrzeb klientów, stając się synonimem drzwi, drzwi wejściowych, ościeżnic i automatyki. Procesy produkcyjne i organizacja w Hormann są stale ulepszane. Ponadto firma zobowiązuje się do oferowania produktów, które są w stanie spełnić najwyższe standardy jakości.

Drzwi i drzwi wejściowe firmy Hörmann, synonim bezpieczeństwa i jakości, które trwają w czasie W latach 50-tych firma Hörmann uruchomiła produkcję jagód. brama uchylna nowa typologia bram uchylnych. Takie bramy segmentowe, które otwierają się w pionie, aby zoptymalizować przestrzeń, są przeznaczone do budynków przemysłowych i komercyjnych. Drewniana brama garażowa Berry N80 składa się z bram uchylnych do użytku mieszkalnego, z ręcznym otwieraniem skonfigurowanym do automatyzacji. Wykonany z przeszklonej prostokątnej ramy, Berry N80 ma zewnętrzną warstwę z koralików naturalnej sosny skandynawskiej, pokrytych neutralnym lakierem impregnującym, który jest nakładany na warstwę przeszkloną. Drzwi otwierane i zamykane są za pomocą dwustronnego, regulowanego systemu samoryglowania, zamka na półwkładkę patentową, klamki zewnętrznej i wewnętrznej klamki bezpieczeństwa. Ponadto w każdych drzwiach zamontowano w górnej części cztery stałe okna z płyt akrylowych. Dziesięć lat później produkcja wygląda na całkowicie wyskalowaną. Dziś obejmuje bramy rolowane, przemysłowe przesuwne i przesuwne w pionie, drzwi wejściowe i wewnętrzne, ościeżnice, automatykę do drzwi i bram przemysłowych, zamknięcia przeciwpożarowe, technologię załadunku oraz systemy sterowania drzwiami i wjazdami.

Cech charakterystyczny Berry i Ogólnie rzecz biorąc, cała produkcja firmy Hörmann to jakość i bezpieczeństwo, sprawdzona technika, wygoda i estetyka osiągnięta dzięki wieloletniemu doświadczeniu i know-how ukierunkowanemu na produkcję bram garażowych. Poza tym firma bada wszystkie powierzchnie pod kątem odporności na czynniki atmosferyczne i korozję oraz zachowania ich funkcjonalności przez długi czas.

ALR F42 to aluminiowa garażowa brama segmentowa do budynków mieszkalnych i przemysłowych. Poziome profile ramy z wypełnieniem warstwowym PU mogą być pokryte okładziną ad hoc z drewna, metalu, ceramiki lub dowolnego innego materiału. LPU 42 to segmentowa brama garażowa, która otwiera się w pionie, przesuwając do góry, aby zaoszczędzić miejsce. Pasuje do każdego otworu i może pochwalić szczelne zamknięcie obwodowe dzięki uszczelkom i elastyczności. Ponadto zapewnia maksymalny poziom izolacji termicznej.

Świat firmy Hörmann nie kończy się na drzwiach zewnętrznych. Thermosafe to drzwi wejściowe, które łączą w sobie nowoczesny i wszechstronny design z wysokimi parametrami technicznymi. Thermosafe osiąga wartość współczynnika przenikania ciepła, która jest w stanie sprostać standardom drzwi wejściowych do domów energooszczędnych.

Thermocarbon natomiast to drzwi wejściowe zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa i niezwykłą izolację termiczną. Zawias wzmocniony włóknem szklanym jest idealnym rozwiązaniem spełniającym najwyższe wymagania.

Systemy kontroli dostępu firmy Hörmann W przypadku systemów kontroli dostępu firma Hörmann stawia na rozwiązania takie jak OktaBlock, certyfikowany słupek tymczasowy, który chroni bezpieczeństwo ludzi podczas imprez masowych. Ze względu na swoją geometrię z asymetrycznymi osiami i ruchomą konstrukcję blokującą amortyzuje uderzenia pojazdów i zawsze jest w stanie zapewnić drogę wolną od przeszkód. Idealny do dużych przestrzeni, Oktablock może być również stosowany na wąskich drogach, przejściach dla pieszych lub ścieżkach rowerowych, ponieważ może być ułożony w regularne lub rozproszone rzędy lub indywidualnie. System Oktablock jest gotowy do użycia i można go łatwo i szybko zainstalować oraz zdemontować. Road Blocker to z kolei mechanizm zapewniający wysokie bezpieczeństwo bram i wyjść o szerokości do sześciu metrów. Linia High Security została zaprojektowana przez firmę Hörmann z myślą o obszarach wymagających maksymalnego bezpieczeństwa, takich jak budynki rządowe, lotniska, miejsca, w których odbywają się ważne wydarzenia lub inne wrażliwe obszary. Linia ta została certyfikowana w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez uznane na całym świecie instytuty weryfikacyjne akredytowane do wydania oficjalnej homogenizacji. Słupek High Security Line firmy Hörmann charakteryzuje się jednolitą estetyką, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo bez rezygnacji z atrakcyjnego wyglądu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek