EQUIPO DRT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EQUIPO DRT

Producent: Equipo DRT

Equipo DRT to globalny edytor tkanin, który poprzez swoje projekty opowiada o trendach w stylu i wystroju wnętrz. Ugruntowana i techniczna wiedza oraz pasja do tekstyliów to główne cechy zespołu projektowego, który koordynuje jego projekty.

Inspiracja wynika z jak najlepszego wykorzystania trendów w modzie wnętrz, synergii rynków międzynarodowych oraz nowych osiągnięć technologicznych w zakresie przędzenia, tkania i wykańczanie tekstyliów.

Każda tkanina (przezroczysty, nadruk, tapicerka, outdoor, kontrakt) zaczyna się od wielkiej chęci samodoskonalenia, inspirującej atmosfery kreacji, w której dominuje wyobraźnia w dekoracji.

Dzień po dniu, krok po kroku, podczas Przez ostatnie 20 lat Equipo DRT pracowało nad postępem. Ta filozofia jest przenoszona na każdą z jej tkanin. Zawsze blisko swoich klientów, ponieważ bez ich wsparcia istnienie Equipo DRT nie miałoby sensu.

Dlatego właśnie Equipo DRT idzie teraz o krok do przodu, aby zbliżyć się do nich, do Ciebie i pomóc Ci w Twoim kreatywnym projekcie, oferując to profesjonalna, zwinna i techniczna obsługa.

Ponieważ Equipo DRT i ich tkaniny mówią, słuchają, dekorują i inspirują.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek