DIEMMEBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

DIEMMEBI

Producent: Diemmebi

Diemmebi zaczynało życie jako firma produkująca metalowe konstrukcje do mebli, ale z biegiem lat rozwijało swoją wiedzę, aż zaczęło projektować własne krzesła, stoły i akcesoria do wyposażenia dla społeczności, miast i gospodarstw domowych. Cechami charakterystycznymi produktów są teraz ich czyste linie, praktyczność, komfort i wysokie standardy bezpieczeństwa. Diemmebi produkuje praktyczne elementy meblowe, które idą w parze z ewoluującym podejściem do przestrzeni zbiorowych i domowych. Zespół projektowy współpracuje z czołowymi profesjonalnymi projektantami, którzy gwarantują wysokie standardy innowacyjności i wzornictwa. Diemmebi bada i wytwarza produkty o innowacyjnej zawartości i ponadczasowym wzornictwie. za jakość, kształt i funkcjonalność produktów są podstawą projektu Diemmebi. Każdy projekt i późniejsza industrializacja opierają się na „zrównoważonych produktach” w naszym łańcuchu produkcyjnym i przemysłowym, współpracując z licznymi dostawcami Made in Italy. O tej jakości i stałym zaangażowaniu świadczą międzynarodowe nagrody, które firma otrzymała, takie jak Red Dot Design Award, The Good Design Award, NeoCon Gold Award, Interzum Award oraz ADI Design Index.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek