DIAMOND SPAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

DIAMOND SPAS

Producent: Diamond Spas

Diamond Spas, Inc. spa / wanny z hydromasażem ze stali nierdzewnej lub miedzi, baseny, baseny ze szklanymi ścianami i spa, baseny typu swim spa, zimne baseny zanurzeniowe, elementy wodne i luksusowe niestandardowe wyposażenie wanny, zbudowane zgodnie ze specyfikacjami klienta w naszym zakładzie w Kolorado, USA . Diamond Spas posiada jeden z najlepszych zespołów inżynierskich w branży. Mamy możliwość wykonania wielu aranżacji basenów i spa, wodospadów, miejsc do siedzenia o różnej głębokości, stref chłodzenia, znikających krawędzi, ścian i paneli z akrylu / szkła, opcje są nieograniczone. Nasza linia łazienkowa składa się z wanien japońskich, wanien do kąpieli, wanien z hydromasażem, systemów mikro i pęcherzyków powietrza, brodzików i umywalek. Firma Diamond Spas od 1996 roku obsługuje ekskluzywne rynki mieszkaniowe, komercyjne i hotelarskie na całym świecie, sprzedając ją architektom, architektom marynarki wojennej, architektom krajobrazu, wykonawcom, deweloperom, projektantom wnętrz i właścicielom domów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zapoznać się z nieograniczonymi możliwościami dostępnymi podczas pracy z Diamond Spa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek