CALEIDO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

CALEIDO

Producent: Caleido

Od 1993 roku Caleido tworzy własną, spersonalizowaną wizję ogrzewania, aby stworzyć kolekcję grzejników, które zajmują centralne miejsce, wykorzystując zaawansowane umiejętności projektowe, najnowocześniejsze techniki i współpracując z prestiżowymi architektami i projektantami. Caleido działa obecnie w ponad 50 krajach, poprzez rozległą sieć sprzedawców detalicznych, i zawsze dąży do wejścia na nowe rynki i kontynuowania procesu ekspansji międzynarodowej.

Wartości takie jak nienaganna jakość, doskonała obsługa, innowacyjne, ale funkcjonalne projekty, a także świadomość ekologiczna (która przejawia się nie tylko w rozwoju produktów o niskim wpływie na środowisko, ale także we wszystkich procesach produkcyjnych), czyni Caleido przedsiębiorczą jednostką najwyższej jakości i ważnym ambasadorem Made in Italy na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek