ARTPHOTOLIMITED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 586 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 586 elementów

ARTPHOTOLIMITED

Producent: Artphotolimited

Artphotolimited to internetowa galeria sztuki fotograficznej w limitowanej edycji i numerowanej, która umożliwia projektantom wnętrz, architektom, kolekcjonerom i miłośnikom sztuki kupowanie odbitek fotograficznych. Ekskluzywne kolekcje fotografii, dostępne jako wydruki artystyczne, wydruki w ramkach lub wydruki na aluminium, uwydatniają piękno domów, przestrzeni biurowych, hoteli, restauracji. Dostarczane są z certyfikatem autentyczności.

Słowo firmy Artphotolimited

Wybór ponad 12.000 fotografii przygotowanych przez zespół 500 międzynarodowych artystów oraz ekskluzywne kolekcje archiwów łatwo dostępne z katalogu. Każda współczesna fotografia jest ograniczona do maksymalnie 30 kopii i sygnowana przez artystę, natomiast fotografie zabytkowe są sprzedawane w nakładzie limitowanym do 300 kopii. Wszystkie nadruki wykonujemy na satynowych papierach o grubości 260 g/m2 produkowanych w tradycyjny i szyty na miarę sposób w laboratorium zlokalizowanym we Francji przy użyciu najnowszych dostępnych technologii. Rocznie sprzedaje się ponad 20 000 wydruków, z usługi korzysta ponad 300 projektantów wnętrz i architektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek