PICTOOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

PICTOOM

Producent: Pictoom

Pictoom od trzech pokoleń zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli. Nie chodzi tylko o
meble, to nowoczesna filozofia produkcji, pasja do drewna i wyraz naszej tożsamości. Nasza
Firma powstała pod koniec lat dwudziestych. Nasz dziadek był mistrzem stolarstwa, potem
historia toczy się dalej z naszym ojcem, który rozwija i powiększa firmę, aż do lat 90. pod naszym przewodnikiem,
jesteśmy Magdą i Flavio.
< br/>
Pictoom: protagonista swoich czasów
Patrząc w przyszłość, postawiliśmy sobie za cel utrwalenie wyraźnie identyfikowalnego charakteru naszych produktów, które powstały w wyniku ciągłych i pełnych pasji badań nad ulepszaniem tego, robić. Naszą siłą jest równowaga między technologią a doświadczeniem historycznym. Nie chcemy standardowego mebla, ale bohatera jego czasu i przestrzeni. Dlatego narodził się Pictoom. Pictoom to chęć przełamania schematów marketingowych związanych z meblami. Marogna produkuje meble od trzech pokoleń, widziała ewolucję tego sektora w ciągu ostatnich czterdziestu lat i dzięki temu doświadczeniu i tak wielu rzeczom, które widzieliśmy na przestrzeni czasu, chcieliśmy odpowiedzieć na to pytanie: na co ludzie patrzą kiedy kupują mebel? Odpowiedź brzmi: nie zindywidualizowany, ale osobisty mebel. Przede wszystkim ludzie szukają czegoś, co ich reprezentuje, a nie firmy, która wyprodukowała meble. Ludzie szukają czegoś, na co mogliby patrzeć każdego dnia i odczuwać emocje jak za pierwszym razem, czegoś do życia i do opowiedzenia. Najbliższa temu pojęciu rzecz to sztuka. Pictoom narodził się z połączenia sztuki i drewna. Chcielibyśmy, aby koncepcja życia umykała od tego, ile to kosztuje i jaka to marka. Życie powinno być mieszanką wielu rzeczy, które przypominają Ci kim jesteś, gdzie byłeś. Życie to życie, pasja, wspomnienia i emocje. Nazwa Pictoom to połączenie OBRAZ + POKÓJ: mebel, który staje się Twoim oknem w pokoju. Nowe doświadczenie to życie sztuki jako czegoś prostego, zrozumiałego, ludzkiego i rzeczywistego. Kiedy mówimy o sztuce, ludzie często wyobrażają sobie siebie w muzeum przed obrazem, śmiejąc się, ponieważ nie mają pojęcia, co to jest. Chcielibyśmy, aby ludzie wyobrażali sobie siebie przed swoimi meblami Pictoom, jednocześnie z pasją wyjaśniając, co to znaczy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek