NOOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

NOOM

Producent: Noom

NOOM to młoda i prężnie rozwijająca się ukraińska firma projektowa, która produkuje oświetlenie, dekoracje i akcesoria do domu. Staramy się tworzyć produkty o ponadczasowym designie, które będą przekazywane z pokolenia na pokolenie. NOOM to miejsce, w którym design spotyka się ze sztuką.Projektant przemysłowy Kateryna Sokolova oraz projektant i odnoszący sukcesy przedsiębiorca Arkady Vartanov, który miał 10-letnie doświadczenie w produkcji i własny warsztat Postformula Craft, firma założona w 2017 roku.
Kateryna Sokolova jest projektantką o międzynarodowej renomie, która współpracuje ze znanymi na całym świecie markami, takimi jak Ligne Roset, Forestier, Jarre Technologies, Bolia itp.


< br/>Większość naszych produktów jest wykonana z metalu. Produkujemy je łącząc tradycyjne i nowoczesne technologie wytwarzania. Każdy element wymaga starannej ręcznej pracy naszych rzemieślników.
Wszystkie produkty powstają w naszym własnym warsztacie na Ukrainie. Dzięki temu możemy nadzorować cały proces produkcji i zwracać uwagę na każdy szczegół. W naszym zespole mamy specjalistę chemicznego, który pracuje nad utlenianiem i patyną na metalach oraz tworzy nowe unikalne efekty i kolory dla naszych limitowanych produktów.Wspaniała kolekcja wazonów oraz lampy, inspirowane geometrycznymi dziełami wielkiego suprematysty Kazimierza Malewicza. Suprematyzm to modernistyczny ruch w sztuce początku XX wieku, skoncentrowany na podstawowych formach geometrycznych, takich jak koła, kwadraty, linie i prostokąty. Geometryczna struktura wazonów to nie tylko dekoracja, ale również funkcjonalne przegródki i uchwyty na kwiaty, które pozwalają tworzyć eleganckie kompozycje. Nawet pusty wazon zawsze będzie wyglądał w Twoim domu jak mały przedmiot artystyczny. Wszystkie wazony w kolekcji noszą imiona znanych suprematystów i artystów modernistycznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek