FLEXFORM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 349 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 349 elementów

FLEXFORM

Producent: Flexform

Made in Meda to hasło, które symbolizuje sukces Flexform. 100% włoski sukces w sektorze mebli z najwyższej półki. Od momentu powstania w 1959 roku, firma produkuje wszystko na odległości zero km, w swoim jedynym zakładzie produkcyjnym i siedzibie głównej, w Meda, niedaleko Mediolanu, w sercu Brianzy, gdzie każdy produkt jest wymyślany i produkowany. Dzięki prawie 60-letniemu doświadczeniu w produkcji sof i foteli, Flexform jest synonimem jakości, ekskluzywności i komfortu. Kreatywność, harmonia i rygor to wartości rozpoznawalne w każdym egzemplarzu, w którym tradycyjny styl łączy się z bardziej współczesnymi formami, tworząc wyrafinowane i ponadczasowe kolekcje.

Meble Flexform, Made in Italy od 1959 roku Rodzina Galimberti jest na czele firmy Flexform od momentu jej powstania. Firma została początkowo założona jako mały warsztat, w którym produkowane są sofy i tapicerki do wyposażenia mediolańskich pałaców i willi nad jeziorem Como. Już po kilku latach przejście od produkcji rzemieślniczej do przemysłowej jest już niezbędne: Flexform staje się S. pa i zaczyna eksportować najpierw do Europy, a następnie na cały świat, swoje współczesne, wygodne i całkowicie Made in Italy kolekcje. W 2001 roku narodziła się Flexform Mood, wyjątkowa kolekcja cennych i ekskluzywnych mebli, w której kunszt rzemieślniczy jest unowocześniany stylem deco i retro. Nadaje się zarówno do sektora domowego, jak i kontraktowego, Flexform Mood jest eklektyczny i łączy klasycyzm ze współczesnością. Proporcje, tkaniny, materiały, wykończenia, kolory składają się na wyważony i wyrafinowany styl kosmopolityczny o wielkiej klasycznej elegancji. Pierwsza kolekcja marki Flexform Mood sygnowana jest przez Johna Huttona, który był jej dyrektorem artystycznym do 2005 roku. Na czele marki stoi dziś Roberto Lazzeroni, który stworzył rodziny produktów o silnym i zdefiniowanym charakterze. Obecnie Flexform wyposaża jedne z najpiękniejszych przestrzeni na świecie, od hoteli w Arabii po australijskie lofty i amerykańskie wille. Jej modułowe sofy, składające się z różnych elementów, które można ze sobą zestawiać, są w stanie przyciągnąć uwagę, stając się punktem oparcia środowiska, w którym się znajdują. Flexform jest szeroko obecny w ponad 90 krajach na całym świecie, z 22 flagowymi sklepami i 100 sklepami typu shop-in-shop.

Trzeźwa elegancja mebli Flexform Firma Flexform jest znana na całym świecie ze swoich wyrafinowanych kolekcji mebli tapicerowanych. wyważone proporcje, wszechstronne i zdolne do dostosowania się do każdej potrzeby, dzięki szerokiej gamie personalizacji wykończeń, materiałów i tkanin. Dopełnieniem produkcji są eleganckie, świeże i ponadczasowe stoły, krzesła i szafki. Flexform proponuje również rozwiązania dla części sypialnej dla idei mieszkalnej obejmującej wszystkie pomieszczenia w domu. Wysoka jakość produktów Flexform polega również na wykorzystaniu ekskluzywnych materiałów. Len, bawełna, kaszmir, aksamit, skóra do tapicerki
drewno, szkło, metal i marmur na konstrukcje i blaty. Trzeźwa elegancja mebli Flexform jest dobrze zdefiniowana przez wyrażenie Effortless Style: eleganckie, trzeźwe, nigdy nie przesadne, środowiska Flexform można rozpoznać po spokojnej, relaksującej atmosferze, charakteryzującej się umiejętnym wykorzystaniem odcieni kolorów i wykorzystaniem naturalnych tkanin o neutralnych odcieniach .

Partnerstwo między Flexform i Antonio CitterioFirma zawsze współpracowała z najlepszymi projektantami na włoskiej scenie: Cini Boeri, Joe Colombo, Paolo Nava, Carlo Colombo i Giulio Manzoni, żeby wymienić tylko kilku. Jednak od około 40 lat to architekt Antonio Citterio koordynuje kolekcje Flexform i przyczynia się do realizacji wartości firmy w obiektach. Architekt, reżyser, deus ex machina, to projektant, który nadał produktowi duszę, prowadząc dialog z oświeconym klientem firmy na ciągłej, synergicznej ścieżce wymiany i dzielenia się. Antonio Citterio podpisał fotel ABC dla Flexform, prawdziwej i niekwestionowanej ikony marki, wybranej w 2015 ADI Design Index.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek