ETRO HOME INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

ETRO HOME INTERIORS

Producent: Etro Home Interiors

ETRO to Nowa Tradycja, suma rzemieślniczej wiedzy i kreatywnych eksperymentów. W 2017 roku ETRO i Jumbo Group rozpoczęły współpracę w celu produkcji i dystrybucji nowej linii wnętrz ETRO Home Interiors. Naturalna kontynuacja mody ETRO, dzieląca ten sam styl i wartości, kolekcja ETRO Home Interiors ucieleśnia idealne połączenie klasycznych odniesień, eksperymentalnych elementów i współczesnego designu.

Paislay, motyw przewodni kolekcji ETRO Home InteriorsBetween egzotyczne klimaty i inspiracje z odległych krain, ETRO Home Interiors wyraża siłę symbolicznego języka poprzez mistrzowskie wykorzystanie tkanin i symbolu ETRO par excellence, Paisley. Prawdziwy motyw przewodni kolekcji, starożytny babiloński motyw dekoracyjny inspirowany pąkiem palmy daktylowej, drzewa życia, zostaje na nowo zdefiniowany w sugestywnej grze odniesień i nowych interpretacji. Charakteryzująca się wykorzystaniem wyrafinowanych tkanin i materiałów oraz wysublimowanym przykładem kunsztu Made in Italy, kolekcja ETRO Home Interiors wyraża dynamiczny, kulturalny i radosny styl życia poprzez doskonałe połączenie sztuki, kreatywności i żywego wyczucia koloru.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek