DESIGNBYTHEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

DESIGNBYTHEM

Producent: Designbythem

Założona w 2007 roku firma DesignByThem została założona przez projektantów przemysłowych Sarah Gibson i Nicholasa Karlovasitisa. Firma z siedzibą w Australii jest prowadzona przez projektantów, którzy zajmują się tworzeniem i produkcją unikalnych produktów zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów projektowania. Nasze produkty są projektowane przez australijskich projektantów i produkowane we własnym zakresie przez zespół DesignByThem. Rosnąca, wyselekcjonowana kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki charakteryzuje się wyjątkową australijską perspektywą, ponadczasową estetyką i wyraźną zabawą.

Produkty DesignByThem można zobaczyć w biurach, na uniwersytetach, w restauracjach, hotelach, bibliotekach i na lotniskach na całym świecie dzięki elementom dostarczanym dla takich instytucji jak Facebook, Google, Dropbox, Sydney Opera House, Auckland Airport, Louis Vuitton i Tiffany & Co. Nasz cel jest prosty: tworzyć świetne prace i inspirować naszych klientów przystępnym, światowej klasy designem.

Nasz zespół
Współpraca to podstawa. Nazwa DesignByThem reprezentuje nie tylko wielu projektantów, których reprezentujemy, ale także ludzi, którzy pomagają nam to urzeczywistnić. Wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć wspaniałe projekty pod jedną marką. Aby wykonać świetną pracę, potrzebujesz świetnego zespołu, który kocha to, co robi, cieszy się wspólną pracą, motywuje się nawzajem, troszczy się o siebie nawzajem i zawsze dąży do nowych wyzwań i ulepszeń. To jest nasz zespół i to pozwala nam konkurować na globalnym rynku.

Nasze usługi
Chcemy, aby życie naszych klientów i klientów było przyjemniejsze i zawsze pytamy, co może zrobić, aby poprawić ich życie zawodowe. Aby to osiągnąć, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, dostarczając im wszystkie potrzebne narzędzia i informacje, a także opracowując projekty i łańcuchy dostaw, które pozwalają na dostosowanie. Wiemy i rozumiemy, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich, dlatego zapewniamy możliwość dostosowania naszych produktów do wymagań estetycznych lub funkcjonalnych lub stworzenia zupełnie nowych projektów zgodnie z potrzebami klienta.

Edukacja< br/>Promowanie australijskiego wzornictwa jest sercem całej naszej działalności i dlatego skupiliśmy się na produkcji wyłącznie australijskiego wzornictwa. Poprzez nasze produkty, wykłady i wydarzenia mamy nadzieję edukować opinię publiczną i szerszą społeczność projektantów na temat znaczenia projektowania produktów i talentów, które drzemią w Australii. Współzałożyciele, Sarah Gibson i Nicholas Karlovasitis, są aktywnymi orędownikami australijskiego designu, często uczestnicząc w rozmowach panelowych i wydarzeniach związanych z projektowaniem. Współdyrektor Nicholas Karlovasitis jest w Instytucie Projektowania Australii Katedra NSW jest zaangażowana w strategie i wydarzenia DIA w Australii. Sarah jest regularnym prelegentem na temat Design and Creative Business oraz jurorem Good Design Awards.

Custom Design & Collaborations
Ściśle współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, aby projektować i produkować elementy na zamówienie, które im to umożliwią wykorzystać naszą wewnętrzną wiedzę projektową, wydajne procesy rozwoju produktu i międzynarodową sieć produkcyjną, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe elementy dla swoich przestrzeni. Nasz zespół produkcyjny, dzięki swojej wiedzy eksperckiej i powiązaniom produkcyjnym, może pomóc w tworzeniu nowych lub dostosowanych wersji naszych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek