DELTA LIGHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów

DELTA LIGHT

Producent: Delta Light

Delta Light to belgijska firma zajmująca się oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym od swojego powstania w 1989 roku. Z rzeczywistości, która jest od razu obecna na jej terytorium, w ciągu zaledwie dziesięciu lat firma stała się międzynarodowym punktem odniesienia w dziedzinie techniki oświetleniowej , zwłaszcza w zakresie technologii LED, dla której stworzyła wiele kolekcji wybranych przez architektów i projektantów z całego świata. Nie jest zatem przypadkiem, że w ciągu ostatnich kilku lat Delta Light otrzymała jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, takie jak Red Dot Award, iF Design Award czy Good Design Award. Znana i dystrybuowana w co najmniej 120 krajach firma wyróżnia się elegancją i funkcjonalnością swojego projektu, dzięki czemu punkty świetlne stają się prawdziwymi bohaterami przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przy basenie lub wzdłuż podjazdów. Delta Light to firma rodzinna, która stale się rozwija dzięki silnemu działowi Badań i Rozwoju oraz możliwości liczenia nawet na 250 pracowników.

Projektowanie i produkcja lamp Delta LightTo nie tylko jego zdolność produkcyjna sprawia, że ​​Delta Light jest tak wspaniałą firmą, jaką jest dzisiaj. Do tego należy dodać inne ważne aspekty, takie jak badania i innowacje, dbałość o ewolucję projektu, projektowanie i prototypowanie, kontrola jakości i produkcja, aż po pakowanie i przechowywanie. Dodatkowo Delta Light wyróżnia się dużą dbałością o klienta, do której dyspozycji są zawsze technicy i specjaliści gotowi rozwiązać każdą sytuację.
Firma zawsze miała na celu przeszkolenie swoich pracowników, którzy uczęszczają na seminaria uznani międzynarodowi eksperci w dziedzinie oświetlenia, którzy są przygotowani do wyjaśniania metod montażu, dominujących trendów w tej dziedzinie i rozwoju produktów. Wielu architektów i projektantów współpracuje na stałe z Delta Light lub znajduje w proponowanych przez firmę rozwiązaniach najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów, zarówno prywatnych, jak i profesjonalnych z zakresu hotelarstwa czy projektowania krajobrazu. Kolejnym wyróżnikiem tej firmy jest możliwość dostosowania produktu, który nigdy nie jest standardem, ale zawsze jest kalibrowany do rzeczywistych potrzeb klienta. Personalizacja zaczyna się od projektu, do którego Delta Light wykorzystuje własny pakiet i unikalne narzędzia biznesowe. Wreszcie czas montażu i instalacji prac oświetleniowych nigdy nie jest pomijany, zawsze prowadzony w sposób rzetelny. A profesjonaliści z różnych sektorów pozostają do dyspozycji klienta, aby spełnić wszystkie jego wymagania, od prawidłowego użytkowania produktu po wydajność, od oszczędzania energii po projektowanie.

Delta Light: oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzneDzisiaj, Delta Light zatrudnia 250 pracowników i jest znana na całym świecie jako firma potrafiąca przewidywać rynkowe trendy oraz oferująca ciekawe i oryginalne rozwiązania, zwłaszcza w zakresie oświetlenia LED.
Regulowana lampa sufitowa XY180 to eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie zaprojektowane przez studio OMA . Składa się z tuby LED i reflektora, które można powielać i łączyć ze sobą, aby stworzyć dowolne warunki oświetleniowe.
Polesano to lampa uliczna do mebli miejskich lub ogrodowych, zaprojektowana jako modułowa i łatwa do „ukrycia się” dla dowolny system monitoringu z podłączeniem WiFi i audio.
SUPERLOOP VC SBL to bardzo oryginalna lampa sufitowa, składająca się z cienkiego profilu na okrągłej kwadratowej podstawie, która rozprowadza światło dookoła. Można go łączyć z innymi modelami z tej samej linii i można go ustawić pionowo lub poziomo w zależności od rodzaju światła, które chcesz.

Historia Delta Light, od małego sklepu po międzynarodową markę Delta Light narodziła się w tym, co możemy uznać za stosunkowo niedawne czasy, rok 1989, z kreatywności Paula Ameloota, do którego przez lata dołączyły jego dzieci, aby kontynuować rodzinne powołanie firmy. Przed Delta Light, Ameloot posiadał sklep z artykułami oświetleniowymi, a coraz bardziej specyficzne wymagania klientów w połączeniu z niesamowitym rozwojem w branży w tamtym czasie sprawiły, że przedsiębiorca pomyślał, że nadszedł czas, aby poświęcić się własnej kolekcji. do samodzielnego opracowania. W ciągu pierwszych dziesięciu lat Delta Light zwróciła się na rynek belgijski i rozrosła się do 7 pracowników. Pierwsza produkcja to kinkiet ścienny, który do dziś jest częścią kolekcji firmy, Phantom. Jednak linie projektowe, wysokiej jakości materiały i nieustanne badania przyciągają uwagę ponad granicami. Firma otwiera biura w wielu krajach Europy i dociera aż do Ameryki Południowej, rodzą się Delta Light Asia i Delta Light REEMA (Rosja, Bliski Wschód, Europa Wschodnia), które mają być ważnym wsparciem dla architektów i projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek