BAXTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 48 z 275 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 275 elementów

BAXTER

Producent: Baxter

Baxter jest jedną z tych firm, które sprawiają, Włochy dumna ze swojej tradycji. Od założyciela Luigi Bestetti siostrzeńcowi Paolo, to rzeczywistość Lurago d'Erba, w prowincji Como, został wykonany ze skóry przetwarzanie nową sztukę, która znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości produkty o wysokim profilu estetycznej, takich jak fotele i sofy, meble ogrodowe i biurowe. Surowiec wartości bezwzględnej, Made in Italy, szacunek dla środowiska i dla osób, które są podstawą firmy sprawiają, że Baxter prawdziwie znaczące rzeczywistością dla tych, którzy poszukują mebli, które nie tylko śledzić modę, lecz pozostaje na zawsze, przynosząc z jego decydującej marką rzemiosła i procesie produkcyjnym certyfikat ISO 14001, gwarancja przejrzystości dla klienta.
Baxter, skórzane meble od 1990Although nie jedyny materiał używany, skóra jest zdecydowanie prawdziwy surowiec dla Baxtera. Mówimy o pełnym ziarnie, cennej skóry, którego kunszt sztuki staje się w rękach garbarzy mistrzowskich spółki. W ten sposób skóra pozostaje elastyczna, oddychająca, odporna i przyjemne w dotyku, ze znakami i niedoskonałości, które sprawiają, że każdy mebel wyjątkowy. Skóra pochodzi z gór w północnej Europie i przyjmuje się w dzielnicach włoskich garbarni, gdzie jest on przetwarzany zanim staną się częścią ekskluzywnego mebla. Garbarze z pracy firmy i farbować skórę według dawnych tradycji, z naturalnych aniliny. Następnie ten szlachetny materiał jest składany, szyte, plisowana, polerowane, sitodruku, stając się wyjątkowy i za każdym razem, zamienia się w doskonałej i na miarę „strój” dla wnętrz wszystkich żyć.
Z prawie 30 lat historii za nim, Baxter zawsze koncentruje się na tworzeniu emocje i zmysłowych doświadczeń, które sprawiają, że ludzie marzą. W wyobraźni właścicieli firmy, meble skórzane to prawie uzupełnieniem ciała tych, którzy go używają, jakby skóra z foteli, krzeseł, sof stał wygodny i cenny strój, nosić w zaciszu domu lub w zaciszu biura. Wielowiekowej tradycji włoskiej skóry znalezisk w Baxter firma do dumy, gdzie miłość do piękna staje się flaga być wykonywane za granicą. Dziś, Paolo Bestetti, spadkobiercą tej prestiżowej firmie, kontynuuje rodzinną tradycję korzystając się od wielkich projektantów włoskich i międzynarodowych.
kolory, wykończenia i wzornictwo Baxtera collectionsIf jest jedna rzecz Baxter zawsze się dużym na uwadze, że jest to stan umysłu, jako klucz do mieszania i tworzenia nieprzewidywalne obiekty, z ekskluzywnych materiałów, wspaniałego wykonania, unikalnych tekstur i eleganckim wzornictwem, które pasują do klasycznie eleganckim wnętrzu. Zbiory przeznaczone są do wypełnienia i wiążą środowiska, zasady są często łamane do tworzenia nowych rozwiązań, zawsze w równowadze pomiędzy przeszłością a przyszłością, między klasyczne i futurystyczny. Oczywiście tak wysoki poziom mebli staje się również personalizowane, z badań przestrzeni i wolumenów i tworzenia mebli na zamówienie dla szczególnie wymagających klientów. Kolory, wykończenie, design: wszystko jest badane w najdrobniejszych szczegółach w produkcji, jak również meble najwyższej jakości, odczucia, które trudno znaleźć gdzie indziej. Baxter jest również poświęcony urządzaniu część sypialną, z szerokiej gamy łóżka, z których niektóre są prawie matami.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek