B&B ITALIA OUTDOOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 78 elementów

B&B ITALIA OUTDOOR

Producent: B&B Italia Outdoor

B&B Italia Outdoor to marka B&B Italia stworzona w 2007 roku, aby odkrywać meble ogrodowe i wprowadzać cechy aranżacji wnętrz na zewnątrz. B&B Italia Outdoor wyraża wizję B&B Italia dotyczącą życia na świeżym powietrzu, przy zachowaniu tej samej koncentracji na projektowaniu, komforcie, jakości i funkcjonalności, która charakteryzuje produkty firmy do wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o wysokiej jakości, które łączą funkcjonalność i estetykę. Sofy, fotele, szezlongi, krzesła, stoły, stoliki kawowe, ławki, dodatki i akcesoria B&B Italia Outdoor są prezentacją takich międzynarodowych talentów jak Antonio Citterio Patricia Urquiola, Barber & Osgerby, Naoto Fukasawa, Piero Lissoni, Doshi Levien. Projektom B&B Outdoor towarzyszą produkty z kolekcji B&B Italia ze zaktualizowanymi wykończeniami, aby stworzyć pełną gamę mebli zewnętrznych, które można dostosować do różnych kontekstów - od domów po przestrzenie publiczne, ogrody i pokłady jachtów.

B&B Italia Outdoor, kompletna propozycja do życia na zewnątrz Jednym z pierwszych kompletnych projektów mebli ogrodowych B&B Italia Outdoor była kolekcja Mirto zaprojektowana przez Antonio Citterio w latach 2010-2014. Jest to seria elegancko zaprojektowanych mebli zewnętrznych, które są odporne i trwałe pod względem forma i dobór materiałów. Leżaki, stoły do ​​jadalni, krzesło reżyserskie, krzesła z podłokietnikami i bez oraz szereg akcesoriów zewnętrznych mają tę samą lekką aluminiową konstrukcję. Kolekcja ożywa w swoim kontekście i nie narzuca się jako ikona, ale oddaje charakter jej właścicieli. Patricia Urquiola również przyczyniła się do rozwoju kolekcji outdoorowej B&B. Butterfly to system modułowych sof zewnętrznych, do których później dołączyła rodzina stołów zewnętrznych, których narożnik na styku podłokietnika i oparcia przypomina symetrię skrzydeł motyla. Hiszpański projektant stworzył również zewnętrzne wersje kolekcji siedzeń Fat i Canasta 13, składające się z sof zewnętrznych, sof obrotowych, wysokich i niskich foteli zewnętrznych, w neutralnych odcieniach i dużych kształtach. W 2020 roku B&B Italia Outdoor zaproponowała trzy kolekcje zaprojektowane przez trzech mistrzów dla równie wielu uzupełniających się stylów życia na świeżym powietrzu. Hybryda Antonio Citterio składa się z systemu siedzeń, który łączy w sobie rygor i wygodę w projekcie skoncentrowanym na tekstyliach. Naoto Fukasawa stworzył krzesła i stoły Ayana, które łączą formalną esencję, naturalne drewno, skomplikowaną i niewidoczną technologię oraz sugestie z Dalekiego Wschodu i Europy Północnej. Philippe Starck zaprojektował sofę i fotel do ogrodu Och, pada deszcz! z precyzyjną równowagą innowacji, technologii, wysokiej jakości i komfortu. W 2021 roku Piero Lissoni, nowy dyrektor artystyczny grupy, stworzył Borea, kompletną i eklektyczną kolekcję krzeseł i stołów z rurowymi metalowymi konstrukcjami o płynnym i ciągłym designie. Elementy nie mają łączeń ani przerw, wprowadzając techniki stosowane zwykle w sektorze lotniczym do świata mebli ogrodowych.

Materiały i wykończenia B&B Italia OutdoorTkaniny, materiały i wykończenia są podstawowymi składnikami kolekcji B&B Italia Outdoor, które mogą pochwalić się szeroką gamą wykończeń zewnętrznych z setkami referencji katalogowych. Tkaniny wykonane z przędzy polipropylenowej barwionej w masie są ciepłe i naturalne dla oka, a jednocześnie pozostają wodoodporne i wodoodporne. Jednocześnie wzory, kolory i efekty powierzchni są zaprojektowane tak, aby mieszać i dostosowywać się do nowych lub istniejących rodzin produktów. Zrównoważony rozwój odgrywa fundamentalną rolę w doborze materiałów i technik produkcji. Kolekcja Borea nie tylko wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu i recyklingu, ale można ją całkowicie zdemontować, dzięki czemu pod koniec cyklu życia każdy element można oddzielić i zutylizować zgodnie z najbardziej zaawansowanymi zasadami zrównoważonego rozwoju.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek