B&B ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 48 z 290 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 290 elementów

B&B ITALIA

Producent: B&B Italia

Grupa B&B Italia napisała historię projektowania, promując Made in Italy na całym świecie z jego współczesnym wyposażeniem dla środowisk domowych i kontraktowych. Sofy, fotele, stoły, krzesła i dodatki. Produkty B&B Italia mają unikalny i niepowtarzalny styl, który jest wynikiem daru, jaki ta marka ma do wyprzedzania trendów i odpowiadania na zmieniające się gusta rozwiązaniami wysokiej jakości. Od momentu powstania, B&B Italia rozwinęło w pełni przemysłowe powołanie dzięki swoim ponadczasowym kolekcjom, które przewidywały modę, dostosowując się zgodnie z przemianami i odpowiadając na zmieniające się potrzeby swoich klientów oraz zmieniającą się koncepcję mieszkaniową. Smak, jakość, technologia i kreatywność to czynniki, które dały życie znakomitym produktom o wysokiej jakości, nowoczesnym i wyrazistym.

Projektowanie wystroju domu i środowiska kontraktowego fakt, że grupa B&B Italia jest obecna na rynku globalnym z dwoma dywizjami
Dywizja House – obejmująca B&B Italia, B&B Italia Outdoor, B&B Italia Project i marki Maxalto – oraz dywizję Contract dostarczającą meble „pod klucz” oraz rozwiązania dla sektora żeglarskiego, biur, sklepów, hoteli i budynków użyteczności publicznej dzięki dźwiękowemu doświadczeniu i nieustannemu dążeniu do doskonałości. Wśród najnowszych realizacji warto wymienić hotele Bulgari w Mediolanie i Londynie, Hotel Conservatorium w Amsterdamie oraz Hotel Mandarin Oriental w Barcelonie. Z centralą zaprojektowaną w 1972 r. w Mediolanie przez Renzo Piano i Richarda Rogersa, B&B Italia jest również obecny w 54 krajach świata z siecią dystrybucji składającą się z 800 oficjalnych i flagowych sklepów oraz sprawną obsługą klienta.
Jeden Jednym z kluczowych elementów polityki firmy B&B Italia są badania naukowe. Jej Centrum Badawczo-Rozwojowe to prawdziwy ul pomysłów, w którym można dzielić się projektami i doświadczeniami, dzięki nieustannej wymianie myśli i współpracy z najwybitniejszymi projektantami na międzynarodowej panoramie. Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Mario Bellini, Gaetano Pesce, Naoto Fukasawa to tylko niektóre z nazwisk współpracujących z firmą. Centrum Badawczo-Rozwojowe rozpala kreatywność projektantów, oddając do ich dyspozycji wszelkie kompetencje i know-how, które firma nabyła przez lata. Dbałość o przemysłowe procesy produkcyjne znajduje również odzwierciedlenie w koncepcji zrównoważenia środowiskowego zastosowanej w kolekcjach firmowych. Ich wyjątkowa wytrzymałość pozwala na znaczne oszczędności w zakresie użytych materiałów, energii i emisji CO2. Procesy recyklingu i utylizacji odpadów są zatem ograniczone do minimum. Ponadto centrum badawczo-rozwojowe firmy jest stale skoncentrowane na badaniach nad innowacyjnymi materiałami i procesami produkcyjnymi, które są w stanie zapewnić podejście przemysłowe z poszanowaniem równowagi środowiskowej.

Sofy, fotele i wyposażenie przestrzeni życiowej sygnowane B&B ItaliaProdukty, które zachowują swoją wartość w czasie. Jest to spłata firmy od ponad 40 lat w sposób, który rezonuje z wartościami firmy. Mieszanka kreatywności, innowacji i produkcji przemysłowej tworzy produkty, które są nienaganne z każdego punktu widzenia. Piękna, funkcjonalna, trwała. Każdy projekt ma charakter ekskluzywny, jest wynikiem niekończących się prac badawczych, które decydują o jakości i wysokiej wartości estetycznej produktu końcowego. B&B Italia to nie tylko badania, ale także rozwój. Świadczy o tym niekończący się proces studiowania tego, co dotyczy technologii, innowacji i materiałów. Technologia stanowi dla firmy nieustanny sposób na osiągnięcie wzrostu. Eksperymentowanie z nowymi materiałami
wyższa jakość
wysoki komfort
stała aktualizacja procesów i zakładów produkcyjnych
to tylko niektóre z kluczowych czynników cenionych przez tę firmę. B&B Italia była pierwszą firmą, która zastosowała technologię zimnego poliuretanu spienionego w formach do kształtowania sof i foteli lub dakronu do tapicerki.
Sofa Bend narodziła się z badań modeli 3D i badań cyfrowych, choć wygląda na to, że była wyrzeźbiony rękami rzeźbiarza. Ma wygląd monolitu, na którym ingerowała ręka projektanta, aby odjąć, zmiękczyć, uformować. Jego nieliniowa sylwetka jest funkcjonalna i zapewnia wygodę.
Kontrastowe szwy biegnące wzdłuż całego kształtu sprawiają, że rysunek i ruch wyróżniają się. Podsumowuje umiejętności manualne i technologię, solidność i solidność, w połączeniu z niezwykłą elastycznością użytkowania wynikającą z szerokiej gamy kompozycji.

B&B Italia i jej ikony designuB&B Italia narodziło się w 1966 roku dzięki przedsiębiorczości dowcipowi jej założyciela, Piero Ambrogio Busnelli. Wkrótce firma ugruntowała swoją pozycję na międzynarodowym scenariuszu branży tapicerskiej, dzięki wprowadzeniu znaczących innowacji technologicznych oraz przemysłowemu podejściu firmy. Dzięki technice formowania wtryskowego ożyły pierwsze ikony designu, takie jak kolekcja UP Gaetano Pesce'a oraz Coronado Tobia i Afra Scarpa.
Lata 70. stanowiły dla firmy śmiały punkt zwrotny dzięki kolekcji Le Bambole autorstwa Mario Ferrariniego. i jego prowokacyjna kampania reklamowa. W latach 80. firma kontynuowała swój rozwój i zdobyła nagrodę Compasso d'Oro za szafę Sisamo. W 1989 roku B&B Italia zostało nagrodzone Compasso d'Oro, pierwszym wyróżnieniem przyznanym firmie „za ciągłe prace integracyjne prowadzone w celu połączenia wartości badań naukowych i technicznych z tymi, które są niezbędne dla funkcjonalności i ekspresji produktów”.< br/>W latach 90. rozpoczęto realizację projektów o ogromnym sukcesie, takich jak kolekcje Harry'ego i Charlesa, obie sygnowane nazwiskiem Antonio Citterio, sukces, który trwał do 2000 roku. To właśnie w tych latach firma założyła i wzmocniła współpraca z Patricią Urquiolą, autorką jednych z najpiękniejszych kolekcji B&B Italia – Tufty-Time i Husk, żeby wymienić dwie z nich – oraz Naoto Fukasawa z jego kolekcją krzeseł Papilio. Sukces, który stale rośnie, B&B Italia, który zawsze stawiał na doskonałość swoich produktów z estetycznego, funkcjonalnego i jakościowego punktu widzenia. Dlatego firma jest częścią fundacji Altagamma, zrzeszającej włoskie firmy, które są ambasadorami włoskiego stylu na świecie.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek