101 COPENHAGEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 78 elementów

101 COPENHAGEN

Producent: 101 Copenhagen

101 Copenhagen to duńska marka projektowa, założona w 2017 roku z silną wizją stworzenia świata pięknych akcesoriów o wyrafinowanym rzemiośle, jakości i ponadczasowym wzornictwie. Z pasją do drewna i wysokiej jakości tekstur oraz dzięki naszej współpracy z mistrzami rzemiosła w połączeniu z estetyką projektowania, która odzwierciedla nasze przywiązanie do wysokiej jakości materiałów, prostego, ale zabawnego i interesującego stylu oraz organicznej, spokojnej kolorystyki, z dumą prezentujemy nasza pierwsza kolekcja wypełniona obowiązkowymi sezonowymi nowościami i ponadczasową klasyką.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek