Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Seóra

Seóra - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Seóra: odkryj ceny, katalogi i nowości

Seóra to marka powstała w 2011 roku, specjalizująca się w luksusowych meblach ogrodowych. Inspirowana naturą, Seóra płynnie łączy świat wewnątrz i na zewnątrz, nadając projektowi miękkie krzywizny i naturalną czystość. Efektem końcowym są meble ogrodowe, które wytrzymują próbę czasu i stylu, czując się tak samo komfortowo jak wnętrza: duże wymiary, podłokietniki na odpowiedniej wysokości, poduszki, które pozostają na miejscu i materace, które są suche i wystarczająco miękkie, aby się w nich zatopić.Dbałość o szczegóły Seóra Wszystkie leżanki, stoły, sofy, leżanki, akcesoria i rozwiązania do siedzenia firmy Seóra są wytwarzane ręcznie w północnych Włoszech przy użyciu najlepszych gatunków drewna mahoniowego z Afryki, a także marmuru z Włoch i Hiszpanii oraz stali nierdzewnej do celów mocowania. najlepsza jakość i trwałość.Rzemieślnicy Seóra używają tradycyjnych metod wytwarzania mebli w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem do kształtowania ram z drewna mahoniowego i ciężko pracują, aby ich kunszt przetrwał pokolenia. Jej skrupulatna dbałość o szczegóły dotyczy każdego elementu, co jest widoczne w wygładzonych krawędziach, naturalnie wyglądających zakrzywionych liniach i starannie rozmieszczonych elementach, które zwiększają zarówno elegancję, jak i wygodę.Funkcjonalność jest również ważna dla Seóra i jest bezproblemowo wpleciona w tkaninę: dyskretne zapięcia i sprytnie zintegrowane elementy promują użyteczność mebli bez osłabiania stylu karaibskiego, śródziemnomorskiego czy nie tylko.Współpracując z niektórymi z największych nazwisk w branży hotelarskiej, w tym The Ritz-Carlton, Nammos, Blue Marlin Ibiza i Eden Rock, Seóra dążyła do podniesienia przestrzeni na zewnątrz w każdy zakamarek mebli, jednocześnie tworząc elegancką, współczesną estetykę, która nadaje jej klasa sama w sobie.Wszystko to pozwoliło Seóra zdobyć kilka międzynarodowych nagród i nominacji.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek