Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Scarabeo Ceramiche

Scarabeo Ceramiche - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Scarabeo Ceramiche: odkryj ceny, katalogi i nowości

Scarabeo zostało założone w 1974 roku przez Giovanniego Calisti wraz z innymi partnerami. W ciągu kilku lat jedynymi właścicielami firmy stała się rodzina Calisti. Firma rozpoczęła produkcję ceramicznych akcesoriów łazienkowych i stała się europejskim liderem w tej dziedzinie. W międzyczasie we Włoszech Scarabeo rozpoczął współpracę z renomowanymi firmami, takimi jak Ideal Standard, Cesame, Dolomite i Pozzi Ginori, pozyskując ważne technologiczne i produkcyjne know-how oraz eksperymentując z alternatywnymi materiałami produkcyjnymi, które pozwoliły firmie stać się bardziej konkurencyjną na rynku rynek.Sieć dystrybucji znacznie się rozwinęła i obecnie produkty Scarabeo są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie. Eksport nadal stanowi dwie trzecie działalności firmy, dzięki systematycznemu podejściu do biznesu w Europie, Ameryce, na Bliskim Wschodzie, Dalekim Wschodzie, Afryce i Australii tendencja do outsourcingu produkcji i wprowadzania nietradycyjnych materiałów do akcesoriów łazienkowych, Scarabeo był w stanie natychmiast reagować na nową dynamikę innowacji w branży. W 1998 roku Giovanni Calisti zaprezentował nową linię dedykowaną staromodnym umywalkom, reinterpretując je bardziej nowoczesnym, innowacyjnym designem. Dlatego Scarabeo postanowił, że umywalka stanie się centralnym punktem łazienki. Dziś cel jest jeszcze bardziej ambitny: uczynić firmę marką w branży wyposażenia łazienek, zaprezentować kompletne rozwiązania wyposażenia łazienek, w pełni wykorzystać swoją pozycję rynkową i zaufanie klientów, jakie budują jej umywalki.W 2005 roku firma Scarabeo rozpoczęła pracę w branży wyposażenia łazienek i od tego czasu co roku wprowadzała jedną lub dwie kompletne linie baterii łazienkowych, a Loft w Dubaju i Crown Casino Hotel w Melbourne zdobyły nagrodę Design Plus Award 2013. Ta renomowana nagroda przyznawana jest przez Niemiecką Radę Wzornictwa i Niemiecką Izbę Gospodarczą.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek