Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Résineo

Résineo - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Résineo: odkryj ceny, katalogi i nowości

W południowo-zachodniej Francji, w Tuluzie, firma LRVISION narodziła się w wyniku spotkania Guillaume'a Lemaire'a i Ericka Ringota w 2004 roku. Obaj posiadają doktoraty z inżynierii lądowej i pochodzą z Toulouse Materials and Durability Laboratory (LMDC).W 2005 roku, przy wsparciu największych laboratoriów badawczych w regionie Midi-Pyrénées, firma LRVision opracowała kompletną gamę produktów do ochrony i dekoracji materiałów budowlanych.W wyniku współpracy nauki i przemysłu LRVision wprowadza nowe rozwiązania w dziedzinie betonu architektonicznego i chemii budowlanej.LRVision interweniuje jako konsultant dla architektów, firm i producentów.W 2013 roku narodziło się Résineo®. Pełna gama wykładzin podłogowych do dekoracji Twojej przestrzeni na zewnątrz.W celu opracowania trwałych i innowacyjnych rozwiązań do użytku na zewnątrz oraz w odpowiedzi na nowe wymagania rynku, obaj założyciele przywiązują dużą wagę do badań i rozwoju.LRVision przywiązuje dużą wagę do zapisywania badań i rozwoju w DNA firmy.Oprócz własnej jednostki produkcyjnej, LRVision szukało również najlepszych ekspertów w dziedzinie chemii budowlanej i powłok. Od ponad 15 lat LRVision nie przestało wprowadzać innowacji, aby zapewnić społecznościom rozwiązania ich potrzeb i problemów związanych z krajobrazem zewnętrznym.Oprócz pomiarów wykonywanych w naszym laboratorium, jakość naszego systemu posadzek żywicznych jest weryfikowana przez duże laboratoria zewnętrzne. Szczegółowe informacje na temat standardów można znaleźć w kartach produktów.Firma zawsze była zdecydowanym zwolennikiem różnych procesów certyfikacji ze względu na przejrzystość i kontrolę jakości produktów.Certyfikat ISO 9001 od 2011 roku, LRVision gwarantuje poziom jakości opracowywanych produktów.W centrum zainteresowania firmy są relacje z klientami. Oprócz wsparcia technicznego, które LRVision zapewnia przy montażu swoich tkanin, firma przywiązuje dużą wagę do bliskości. Dzięki sieci technicznych przedstawicieli handlowych, LRVision gwarantuje wsparcie wysokiej jakości.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek