Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Pot à Porter

Pot à Porter - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Pot à Porter: odkryj ceny, katalogi i nowości

Garnki Pot à Porter to połączenie wspaniałej włoskiej tradycji produkcyjnej i współczesnego designu. Wykonane są z wysokiej jakości glinek i mają charakterystyczny efekt uzyskany poprzez zmieszanie kolorów wykonanych we własnym laboratorium i ich ręczną aplikację. Nasi mistrzowie rzemieślnicy nadzorują każdy etap, w tym naturalny proces suszenia i wydłużone wypalanie w temperaturze ponad 1000 stopni. dociekliwy zespół, którego stylowe włoskie kreacje tchną nowe życie w materiał i jego wykończenia.Filozofia Elegancka, modna i ponadczasowa seria nadaje osobowość Twojemu domowi, ozdabia zarówno pomieszczenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne oraz nadaje każdemu własny styl, kolor i niepowtarzalny wygląd.Doniczki wznoszą się na wyższy poziom: od akcesoriów meblowych, które same w sobie są ważne, po definiującą deklarację Twojego domu i ogrodu. Doniczki zdobią teraz domy, interpretując nastrój, upodobania i pragnienia mieszkających tam ludzi.Wyjątkowe garnki dla wyjątkowych ludziCzasami trzeba cofnąć się o dwa kroki, aby iść do przodu. Stąd świadomość wagi przejścia od serializacji produktu do personalizacji produktu. Doniczki Pot à Porter są z założenia unikatowe. Nie moglibyśmy zrobić dwóch takich samych, nawet gdybyśmy próbowali: są indywidualnie robione ręcznie, więc każdy jest inny. Podobny, tak jak ludzie, ale nigdy taki sam. Unikatowe dzieła sztuki, których cechą charakterystyczną jest charakterystyczny styl.Ponieważ wierzymy, że ludzie, którzy wybierają te donice, są również wyjątkowi, wnosząc swój osobisty styl i charakterystyczny wygląd do całego domu i jego poszczególnych pomieszczeń.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek