Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Not Only White

Not Only White - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Not Only White: odkryj ceny, katalogi i nowości

Not Only White to holenderska marka wzornicza, która oznacza czystość i funkcjonalność. Została założona w 2010 roku przez projektantkę Marike Andeweg.Not Only White współpracuje z kreatywnym zespołem w rodzinnej atmosferze.W centrum uwagi: dobre projekty. Cel: doskonała obsługa klienta. Element łączący: miłość do marki.Bezpretensjonalna i dyskretnie zaprojektowana Not Only White oferuje szeroką gamę produktów łazienkowych. Nasza kolekcja składa się ze standardowych modeli w wielu rozmiarach. Nasze rozwiązania szyte na miarę zawsze bazują na własnych projektach, z możliwością elastycznego dostosowania wielkości basenu do potrzeb klienta.Nie tylko White może stworzyć unikalne rozwiązanie, które idealnie pasuje do ograniczeń projektu, zarówno fizycznie, jak i wizualnie.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek