Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Mmcité1

Mmcité1 - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Mmcité1: odkryj ceny, katalogi i nowości

Przestrzenie publiczne to fascynujące miejsca, w których ludzie spotykają się i doświadczają historii miasta. Bardzo się cieszymy, że nasz projekt jest ukierunkowany na coś tak ciekawego jak tereny miejskie. Możemy zaoferować doskonałą jakość wszystkim obywatelom i wpływać na ich gusta. Dla mmcité tworzenie małej architektury to misja kulturalna. Za pomocą kilku drobnych elementów możemy całkowicie zmienić oblicze miasta.mmcité to nie tylko dostawca wysokiej jakości małej architektury, nasza firma jest również partnerem dla każdego, kto chce stworzyć coś wyjątkowego w przestrzeni publicznej. Burmistrzowie miast różnej wielkości, w górach lub na wybrzeżu, architekci małych zespołów i duże instytucje projektowe, firmy budowlane o znaczeniu lokalnym lub ponadnarodowym - zwracamy się do nich z myślą o osiągnięciu idealnego projektu.Na początku zawsze jest szkic projektu, zwykły zamiar. Silny zespół doświadczonych i wyszkolonych profesjonalistów tworzy mocne, wysokiej jakości produkty. Wydajna funkcjonalność, staranne przetwarzanie i przystępna cena to główne parametry, które monitorujemy podczas całego procesu. Nowoczesny design i niepowtarzalna ekspresja stanowią stały standard mmcité.Łączymy najlepsze materiały, które są stale testowane. Korzystamy z dwóch źródeł. Z jednej strony wieloletnie doświadczenie, z drugiej nieustanne dążenie do innowacyjności materiałów. Wybierane są tylko najlepsze. Funkcjonalność, trwałość i oczywiście cena to dla nas najważniejsze kryteria.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek