DODATKI DLA DZIECKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Kategorie zwińrozwiń

  DODATKI DLA DZIECKA

  Akcesoria dla dzieci

  Zaaranżowanie pokoju dziecięcego, w którym maluchy będą się dobrze czuły, nie musi być trudne. Zainspiruj się naszymi pomysłami na oryginalne dekoracje do pokoju dziecięcego. W naszej kolekcji zebraliśmy najbardziej poszukiwane i przydatne dodatki do pokoju dziecięcego oraz modne dekoracje, bez których nie możesz się obejść, uzupełniając wyposażenie pokoju dziecięcego, w którym spocznie i będzie się bawić Twój najcenniejszy skarb.

  Nasze propozycje to ekskluzywne produkty renomowanych marek, starannie wykonane z bezpiecznych i wysokiej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań, aby akcesoria dekoracyjne, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie, spełniały wymagania stawiane przez rodziców, ale jednocześnie cieszyły się popularnością wśród dzieci. Dlatego są to wyjątkowe ozdoby do pokoju dziecięcego oraz stylowe drobiazgi, które ujawniają inspiracje najnowszymi trendami we wzornictwie i sztuce użytkowej.

  Naszą wyjątkową kolekcję tworzą oryginalne i modne dekoracje do pokoju chłopca oraz równie niepowtarzalne dekoracje do pokoju dziewczynki. Dzięki temu możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają potrzebom małych mężczyzn i małych dam. Wierzymy, że wybrane z naszą pomocą designerskie dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego pomogą Ci stworzyć najpiękniejszy świat dziecka: pełen wdzięku, piękna, niezwykłych kolorów i namacalnej miłości. Świat dziecięcych marzeń i pragnień.


  Payments

  Biuro obsługi klienta

  W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór oświetlenia, mebli i dodatków. Posiadamy również własne studio projektowe.

  W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, za pomocą poniższych danych kontaktowych.

  ikonka

  SIEDZIBA - SKLEP STACJONARNY
  ul.Powstańców 6, 48-250 Głogówek

  tel. (00) 48 77 437 30 78

  ikonkaINFOLINIA SKLEPU INTERNETOWEGO
  (00) 48 77 545 42 50
  ikonkaPOCZTA
  [email protected]
  ikonkaGODZINY OTWARCIA
  Pon - Pt : 8:00 - 16:00
  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek